Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Покровитель харківських "слуг народу" потрапив до бази "Миротворця"

Речь идет о бывшем пограничнике Вадиме Слюсареве.

За даними "Миротворця", Вадим Слюсарєв намагався легалізувати окупацію Криму і займався там комерційною діяльністю, а також брав участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані території.

1 червня член політичної ради партії "Слуга народу" Вадим Слюсарєв потрапив до бази сайту "Миротворець".

"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення у захоплений російськими окупантами Крим. Участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками. Незаконна комерційна діяльність в окупованому російськими загарбниками Криму. Участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані російськими окупантами і російсько-терористичними бандформуваннями території України", — йдеться про Вадима Слюсарєва на "Миротворці".

Нагадаємо, колишнього прикордонника Вадима Слюсарєва, який керував прикордонним пунктом "Гоптівка", називали "тіньовим" куратором штабу команди Зеленського у Харківській області під час президентських і парламентських виборів. Пізніше він став радником першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова. Останнього звільнили. З літа 2020 року Слюсарєв — член ради Харківської обласної партійної організації "Слуга народу". У травні 2021 року він увійшов до політради президентської партії.

    Простий текст

    • Не дозволено жодних HTML теґів.
    • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
    • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.