Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під Харковом почали будувати новий фізкультурний комплекс

Фото: ХОГА
Об'єкт обіцяють побудувати за два роки.

У новому фізкультурно-оздоровчому комплексі обіцяють настільний теніс, бокс, боротьбу, футбол і волейбол.

Об'єкт у Люботині будують за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

"Зараз отримані всі дозвільні документи, і відповідно до графіка підрядник розпочав будівельні роботи. Замовник і генпідрядник займаються перенесенням мереж, які знаходяться на майданчику, проводять тимчасову електромережу, щоб форсувати будівельні роботи", — розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Харнам.

За його словами, проєкт розрахований на два роки, його фінансують за рахунок державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Проєкт комплексу передбачає, що одночасно у будівлі зможуть займатися до 80 чоловік або 250 — протягом доби.

"На першому етапі будівництва відбудеться монтаж фундаменту і опорних конструкцій. Також ФОК буде утеплений сучасними матеріалами, тому теплоізоляція буде якісна, і взимку в приміщенні буде зберігатися тепло", — пояснив представник підрядної організації, виконроб Павло Матвєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли депутати передадуть стадіон "Металіст" клубу Ярославського

Будівництво цього спортивного об'єкта повинно поліпшити спортивну інфраструктуру, дозволити більш якісно готувати спортсменів і залучати людей до занять фізкультурою.

"На території Люботинської міської територіальної громади працює спортивна школа, тому у фізкультурно-оздоровчому комплексі проводитимуть заняття з ігрових видів спорту: настільний теніс, бокс, боротьба, футбол і волейбол. Місце розташування об'єкта вдале — це фактично центр міста, є зручна транспортна інфраструктура : поруч залізничний вокзал і автобусні зупинки", — повідомив заступник Люботинського міського голови В'ячеслав Рубан.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.