Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Будівництво нового фізкультурного комплексу поблизу Харкова підходить до завершення

Фото: ХОГА
Будівельні роботи обіцяють завершити до кінця року.

У 2022 році планують приступити до внутрішнього оздоблення фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Загальні будівельні роботи фізкультурно-оздоровчого комплексу в Люботині обіцяють завершити до кінця року. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

"На Люботинському фізкультурно-оздоровчому комплексі вже закінчуються роботи з установки даху. Розведені всі внутрішні інженерні мережі, розпочато укладання цегли і бетонних блоків. З основного — залишилося зашити бічні пройми даху і разом з бічними стінами утеплити його", — про це розповів заступник голови ХОДА Михайло Харнам.

Повідомляється, що будівельники обіцяють завершити загальні будівельні роботи до кінця поточного року, а у наступному планують приступити до внутрішнього оздоблення. У ХОДА обіцяють, що спортом там можна буде займатися вже у наступному році.

ФОК Люботин
Фото: ХОДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті Харківської області з'явився новий спортивний об'єкт з басейном

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Люботині зводять у рамках програми "Велике будівництво". Загальна площа комплексу — понад 1300 квадратних метрів. Він буде багатофункціональним. Жителі міста зможуть займатися тут футболом, волейболом, важкою атлетикою і боротьбою.

Нагадаємо, будівництво ФОКу почалося навесні цього року. Спортивний об'єкт повинен поліпшити спортивну інфраструктуру, дозволити більш якісно готувати спортсменів і залучати людей до занять фізкультурою. Проєкт передбачає, що одночасно у будівлі зможуть займатися до 80 чоловік або 250 — протягом доби.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.