Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 лютого, 2021 - 17:04

Перший день вакцинації від коронавірусу в Харкові

Иллюстративное фото: ХОГА
У перший день вакцинації щеплення зробили двадцяти медикам.

У Харкові стартувала вакцинація від коронавірусу, до районів вакцина поїде з понеділка, 1 березня.

25 лютого в пункті вакцинації Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні стартувала вакцинація від коронавірусу індійською вакциною Oxford / AstraZeneca (Covishield).

У перший день вакцинували двадцятеро медиків. З них десять — це співробітники дорослої "інфекціонки", ще десять — медики "швидкої".

Першою прищепили від коронавірусу 36-річну виконуючу обов'язки завідувача четвертим лікувально-діагностичним відділенням Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

Із 308 медпрацівників дорослої "інфекціонки" погодились  на вакцинацію 30, тобто кожен десятий. Як пояснив директор дорослої "інфекціонки" Павло Нартов, медики розраховували на американську вакцину Pfizer. Сам Нартов на вакцинацію індійською вакциною погодився, проте йому в першочерговому порядку вона не потрібна, оскільки він вже перехворів коронавірусом.

Після щеплення за медиками спостерігають лікарі протягом 30 хвилин. Вакцинуватися не можуть люди з симптомами респіраторних захворювань, підвищеною температурою і аутоімунними захворюваннями. Дозвіл на вакцинацію видає лікар.

Доставили вакцину до Харківської області увечері 24 лютого. Вона знаходиться в обласному аптечному складі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.