Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пенсіонерам дозволили витратити тисячу Зеленського на комуналку

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
До програми "єПідтримка" внесуть зміни.

Ковидні гроші можуть отримати дорослі, літні та діти віком від 14 до 18 років, які щепилися проти коронавірусу. Для вакцинованих пенсіонерів список послуг є ширшим.

В Україні пенсіонерам дозволять витратити 1000 гривень, одержані за вакцинацію проти коронавірусу, на оплату комунальних послуг. Відповідні зміни до програми "єПідтримка" внесуть упродовж лютого. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський на брифінгу після засідання Ради національної безпеки і оборони України 24 січня.

"З сьогоднішнього дня 1000 гривень від держави люди, старші 60 років, зможуть витрачати на купівлю ліків. Також протягом лютого ми додатково розширимо програму для літніх людей. Вони матимуть змогу використати ці гроші на оплату комунальних послуг", — сказав Зеленський.

Коли ковідну тисячу можна буде витратити на комуналку, президент поки що не повідомив. Окрім дорослих і літніх, гроші за вакцинацію зможуть отримати громадяни України від 14 до 18 років. Для дітей розширюють можливості у програмі "єПідтримка" — витратити 1000 гривень вони зможуть не лише на спорт, музеї, кіно, театри, книги та подорожі, а й на освітні програми, курси та послуги.

Також президент анонсував нарахування ще 500 гривень за отримання бустерної, третьої дози вакцини проти коронавірусу.

Як писав KHARKIV Today, видачу 1000 гривень за вакцинацію проти коронавірусу Володимир Зеленський анонсував 15 листопада. Гроші не можна отримати на руки, вони зберігаються на картці. Витратити їх можна на обмежену кількість послуг, які надає бізнес, що постраждав під час пандемії. Виплачувати гроші розпочали з 19 грудня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.