Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Папуга Кернеса кличе на відкриття зоопарку

Фото: Харьковский зоопарк
Побачити птаха можна буде в авіарії.

У Харківському зоопарку готові зустрічати відвідувачів рівно через місяць.

Гостей чекає Джонні — папуга ара. Раніше птах жив у приймальні Харківської міськради і, можливо, саме він надихнув Геннадія Кернеса на створення райського куточка для тварин у самому центрі улюбленого міста. Про це повідомили у Харківському зоопарку.

Тепер поруч з Джонні живе багато птахів і тварин, кожен день вони спілкуються між собою. Ара завжди був у центрі уваги, тому і зараз любить коли з ним спілкуються кіпери. Кажуть, що птах — поліглот, оскільки вивчає нові людські слова, і коли поруч залишаються лише друзі-кіпери, Джонні починає свій концерт з нових слів. Ара ніколи не відмовляється від смачного частування, особливо любить солодкі фрукти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слониха з Харківського зоопарку відсвяткувала день народження

"Джонні живе у дружній компанії інших ар, почувається комфортно і проявляє себе як дружній птах. Папуги ари — дуже розумні і кмітливі птахи, вони справедливо вважаються одними з найбільш інтелектуально обдарованих видів птахів, здатних говорити. Ари дуже вимогливі до свого раціону, до його складу обов'язково входять зернові суміші, фрукти, горіхи, яйця і сир, як джерело білка і кальцію. Наш Джонні справжній ласун — дуже любить солодкі фрукти, якщо йому запропонувати на вибір вишню і черешню, він, звичайно ж, вибере солодку, соковиту черешню . Також йому припадає до смаку свіжий гілковий корм фруктових дерев і верби, які служать джерелом вітамінів, приналежністю для сточування дзьоба і збагаченням середовища" — розповіла співробітниця Харківського зоопарку Єлизавета Ткачова.

У літню пору птахи живуть у авіарії площею більше тисячі квадратних метрів, там вони можуть літати і гніздитися на необхідній висоті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зебрі, яка народилася у Харкові, дали ім'я

Нагадаємо, після смерті п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса у грудні 2020 року, його птаха переселили з приймальні міськради до Харківського зоопарку. Джонні жив у приймальні Геннадія Кернеса як мінімум з 2013 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.