Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Останній день роботи першого McDonald's у Харкові (Фото)

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today 
McDonald's на площі Павловській, 6 більше не прийматиме гостей.

Перший McDonald's у Харкові пропрацював 24 роки.

Середа 15 грудня — останній день роботи McDonald's на площі Павлівській. Відповідне оголошення розмістили на вікні ресторану швидкого харчування.

"Шановні гості! 15 грудня 2021 року — останній день роботи нашого ресторану. Дякуємо, що були з нами, і запрошуємо вас поласувати улюбленою їжею в інших наших ресторанах у Харкові та по всій Україні", — йдеться у ньому.

Найближчі McDonald's розташовані за адресою: вулиця Сумська, 10 (Ave Plaza) і вулиця Суздальські Ряди, 9.

В останній день роботи ресторану на площі Павлівській, 6 небагато людей, оскільки через карантинні обмеження туди пускають лише за COVID-сертифікатами. Біля входу гостей зустрічає співробітник, щоб перевірити, чи є у них потрібні документи, потім людей пускають до кас, де вони можуть вибрати та замовити їжу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові відкриється найбільший McDonald’s

Нагадаємо, McDonald's на площі Павлівській, 6 (тоді ще Рози Люксембург) відкрився 1997 року. Цей ресторан швидкого харчування став першим у Харкові та третім в Україні. 17 жовтня на платформі OLX розмістили оголошення про здачу в оренду приміщення площею 650 кв.м, де розташований цей McDonald's. За оренду просили 13 тисяч євро (майже 400 тисяч гривень).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.