Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Оплата за комунальні послуги у Харкові повертається

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
вода, кран. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
КП "Харківводоканал" та "Харківські тепломережі" просять сплатити борги і рахунки з 1 червня.

Пільговий період діяв з першого дня війни і закінчився 31 травня.

"Знижки" на комунальні послуги у Харкові закінчились. З першого червня харків'ян просять сплачувати рахунки за гарячу воду. Про це повідомив фінансовий директор комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Ігор Горішний.

"Дуже багато будинків пошкоджено та зруйновано, об'єктів соціальної сфери, об'єктів критичної інфраструктури, зокрема й об'єкти, що використовуються "Харківськими тепловими мережами", це котельні. Звичайно, це збільшує кількість роботи, яку нам потрібно провести для того, щоб підготувати підприємство до опалювального сезону. У нас є домовленість із підрядними організаціями, вони сьогодні працюють і у вихідні дні, працюють поки що безкоштовно, у борг. За нами стоїть трудовий колектив, якому потрібно платити зарплату. Ми пішли на хворобливі заходи і з частиною співробітників призупинили трудові відносини через те, що люди або виїхали і не можуть виконувати свої функціональні обов'язки за місцем роботи, або ми не маємо можливості надати робочі місця там, де об'єкти знищені", — пояснив він.

Тому харків'ян закликають почати оплачувати рахунки за гарячу воду з 1 червня та гасити старі борги, що утворилися до 24 лютого 2022 року. "Харківські тепломережі" просять не забувати про борги, щоб була можливість підготуватися до нового опалювального сезону.

"Виходячи з ситуації, що склалася, ми просили б вас відновити платежі за надані комунальні послуги, за надані послуги з постачання гарячої води, починаючи з 1 червня 2022 року. І, звичайно ж, у кого виникла заборгованість, заборгованість станом на 24 лютого 2022 року — також наскільки можна виплачувати цю заборгованість. Це дасть нам можливість акумулювати деякі кошти і ще краще підготуватися до опалювального сезону", — поінформував фінансовий директор комунального підприємства.

Раніше заступник гендиректора КП "Харківводоканал" Тарас Грущак також повідомив, що не потрібно сплачувати рахунки за воду та каналізацію до 31 травня включно.

Нагадаємо, харків'янам навесні не потрібно було платити за квитанціями, котрі приходять як розрахунок за житлово-комунальні послуги. Оплачувати потрібно лише рахунки за газ та електроенергію.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.