Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олександр Скакун пообіцяв і надалі працювати на розвиток Харківської області

Скакун каже, що нудьгувати і зловтішатися не буде.

Тимчасовий виконувач обов'язків голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун висловив свою думку про можливого нового керівника ОДА та підбив підсумки своєї роботи. Відповідний дпису він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Щодо рішення Кабміну про погодження на посаду голови ХОДА Олега Синегубова. Може, хтось чекає, що я сумуватиму або зловтішатимуся. Але ні. Я підтримую той факт, що в області буде керівник без приставки "в.о." Для прикордонної області сформованість органів влади та абсолютна керованість обов'язкова. А Олега Синєгубова я знаю як професійного керівника", — написав Скакун.

Він також зазначив, що за чотиримісячне керівництво облдержадміністрацією суттєво стабілізував ситуацію у державному управлінні Харківщини.

"Ми з командою ХОДА вирішили низку гострих проблем — від виплати зарплат співробітникам "Електроважмашу" та суттєвого зсуву ситуації щодо ХАЗу до підготовки проєктно-кошторисної документації на об'єкти "Великого будівництва" 2022 року. Проєкти обласного бюджету та Програми соцеконом розвитку на наступний рік готові і вже проходять комісії в облраді. Робота облради також стабілізована, а Харків нарешті має обраного мера", — повідомив тимчасовий виконувач обов'язків.

Олександр Сакун також висловив сподівання, що обраний ним вектор розвитку Харківської області та розпочаті проєкти продовжуватимуться.

"Адже я є прихильником наступності влади. Безумовно, і далі працюватиму на розвиток і стабільність Харківщини — за будь-яких обставин", — резюмував він.

Нагадаємо, Харківською облдержадміністрацією керував тимчасовий виконувач обов'язків голови Олександр Скакун. Його призначили на цю посаду у серпні, після звільнення Айни Тимчук.

Раніше KHARKIV Today писав, що Кабмін погодив кандидатуру голови Харківської обласної адміністрації.Тепер указ має підписати Президент України. Обійняти посаду керівника ХОДА може  Олег Синєгубов. Рішення було підтримане одноголосно.

12 листопада 2019 року Володимир Зеленський підписав  указ про призначення Олега Синєгубова головою Полтавської ОДА Раніше на виїзному засіданні у Маріуполі Кабінет Міністрів України погодив призначення Синєгубова на посаду голови Полтавської обласної державної адміністрації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.