Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти розповіли, як під час втечі з Харківщини кидали техніку

Фото: Генштаб ЗСУ
Головне управління розвідки Міноборони України перехопило телефонну розмову загарбників.

Російські окупанти кидали безліч техніки під час контрнаступу на Харківщині.

Серед кинутої російської техніки є самохідні пушки "Піон", реактивні системи залпового вогню "Торнадо" та вантажні автомобілі. Про це розповів окупант у телефонній розмові, яку перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У телефонній розмові окупанти обговорюють відступ російських військових від міста Ізюм у Харківській області та мобілізацію Росії, яку оголосив Путін.

Загарбник каже, що росіяни здали понад 30 населених пунктів на Харківщині — аби не потрапити в оточення, відійшли. Сам загарбник у складі свого підрозділу в іншому місці потрапив в оточення. Його командир начебто поїхав потім битися за один із населених пунктів та не зміг взяти територію.

Під час втечі з Ізюма окупанти кидали багато техніки. У телефонній розмові загарбники дивуються, чого їхні "побратими" не спалили техніку.

Після обговорення поразки на Харківщині окупанти перейшли до референдумів та мобілізації. Вони кажуть, що в Росії мобілізуватимуть гастарбайтерів, та сміються з росіян, які бояться мобілізації.

Перехоплена телефонна розмова:

— Мы недавно Белогородку, бл*дь, оставили, там в окружение попали. Неделю сидели, короче, в окружении. У нас сейчас Костян за старшину. А который Олег Буш был — он задвухвостился с Афоней вместе. У нас сегодня, бл*дь, при поддержке какой-то танковой армии наш комбат и еще кто-то там один поехали, бл*ть, отжимать соседнюю деревню, которую, бл*дь, про*бали.

Наши пытаются зайти к ним: там какие-то башкиры, бл*дь, особый батальон. Они пошли и тоже их спалили. И тоже на*бенили.

— А Изюм как про*бали?

— Ну, говорят, там просто скопление было, чтобы в окружение не попасть, они отступили. Там прямо до Купянска, нах*й.

— Побросали всё, нах*й: "Пионы-х*йоны" эти дальнобойные 152-е, которые, бл*дь, вот такой х*йни дох*я брошено. 72-ки, 90-е (танки) брошены, короче, "КамАЗы-х*язы", торнады-х*яды, там п*зда техники.

— Побросали с*ки.

— С БК, со всей х*йней заряженной, прикинь, я ох*ел.

— Говорю, хоть подорвали б, бл*дь, когда съ*бывались.

— Типа говорят, там 30 деревень, еб*ть, сдали наши. Я говорю: "Да ну нах*й". 

— Ну, там от Изюма до Купянска все сдали.

— 300 000 *бачей хотят сейчас призвать...

— Как Володя замутил, типа референдум будет в четырех областях. Если в состав России войдет, то хохлы, получается, уже на нашей территории, это уже будет война.

— Да, уже будет война, если они п*зданут.

— И как раз мобилизация будет, нах*й.

— Чуваки там, *бать, все обо*рались.

— Самое че прикольное — это которые 500-е (алкоголики), бл*дь, были. Их, наверно, тоже опять сюда по мобилизации, бл*дь.

— Конечно. Вот сейчас там до 35-ти лет всех загребают. Кто будет "гаситься" — от трех до десяти лет, нах*й, за эту х*йню, прикинь? За сдачу в плен тоже от трех до пяти, нах*й. Короче, весело.

Вот эти же *баные все гастрабайтеры, они же с российской пропиской все, как граждане России считаются. И они, короче, съ*бывать начинают из России. Там все билеты разобранные, нах*й. Все у*бывают "на ноги".

Як писав KHARKIV Today, біля міста Ізюм почали розбирати на донорські запчастини техніку російських окупантів, яку розбили українські артилеристи й танкісти під час контрнаступу. Більшість — це важка гусенична техніка, також є вантажівки. Деякі машини окупанти замінували. Уцілілі деталі розбитої техніки загарбників використовуватимуть для ремонту української техніки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.