Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині почали розбирати техніку окупантів на донорські запчастини (Фото)

Фото: Генштаб ЗСУ
Біля Ізюму залишилася велика кількість розбитої російської техніки.

Уцілілі деталі розбитої техніки загарбників використовуватимуть для ремонту української техніки.

Біля міста Ізюм почали розбирати на донорські запчастини техніку російських окупантів, яку розбили українські артилеристи й танкісти під час контрнаступу. Більшість — це важка гусенична техніка, також є вантажівки. Деякі машини окупанти замінували. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

"Відстійники розбитої техніки довелося влаштувати українським військовим під Ізюмом. ЗСУ набили стільки ворожих машин лише в цьому районі, що ремонтним бригадам доведеться довго працювати, аби зняти всі вцілілі деталі, якими потім ремонтуватимуться українські танки, БМП, бронетранспортери", — зазначили у Генштабі ЗСУ.

За словами військового ЗСУ Анатолія, зокрема, з машин знімають мотори, колінвали, радіатори. Деякі машини швидко запускають, якщо в них просто зняті паливні трубки або відсутній акумулятор.

Російської техніки біля Ізюма багато. Як розповів житель Кам'янки Ізюмського району Сергій, коли окупанти перебували в селі, лише під його будинком установили 15 гармат та кілька самохідних артилерійських установок. Під час втечі техніку залишили.

"Мій будинок на вулиці, якою завжди переміщалася російська техніка. З вечора ще було чути, що є рух, а зранку, повна тиша. Ми кілька годин з острахом чекали, потім вийшли на вулицю, а там нікого немає, і все, як у фільмі "Обитель Зла", кругом зброя, а людей не видно", — розказав Сергій.

Як писав KHARKIV Today, Збройні Сили України під час контрнаступу захопили російську командно-спостережну машину "Канонада".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.