Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти намагаються атакувати у напрямку Липців

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Під час наступів ворог застосовує авіацію.

ЗСУ відбивають атаки на Харківському напрямку та не дають ворогу закріпитися у Вовчанську.

Станом на 13:30 15 травня на Харківському напрямку зафіксували три бойових зіткнення. Російські окупанти роблять спроби атакувати позиції української армії у напрямку села Липці (з боку захоплених Лук'янців).

"Противник намагається атакувати в напрямку Липців. Ворожа авіація завдала два удари по районах населених пунктів Липці та Мала Данилівка", — повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

На півночі та північно-західних околицях Вовчанська ЗСУ намагаються витіснити росіян, які зайшли до міста 14 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківський район скинули авіабомбу: поранені медики

На Куп'янському напрямку бої йшли біля Стельмахівки, Синьківки, Берестового, Новоєгорівки, Піщаного та М'ясожарівки. Там українська армія відбила вже 18 атак.

"Від початку доби противник зосереджує найбільші зусилля на Куп'янському та Покровському напрямках", — зазначили у Генштабі.

Як писав KHARKIV Today, в Інституті вивчення війни зазначили, що Росія сповільнила темп наступу на півночі Харківщини. Імовірно, це пов'язано з використанням нею нової тактики та великими втратами. Ворог хоче об'єднати плацдарми у селі Липці та місті Вовчанськ, аби створити "буферну зону". Наразі це видається більш вірогідним, ніж просування ворога углиб Харківщини.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.