Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Оглядовий майданчик на даху Держпрому знову відкрили: кого і коли пустять

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Пріоритет відвідування — пільговикам.

На даху обіцяють проводити безкоштовні та платні екскурсії.

У Харкові відновили роботу оглядового майданчика на даху Держпрому. Охочі можуть потрапити на безкоштовні і платні екскурсії. Безкоштовні проводять для відвідувачів пільгових категорій. Про це KHARKIV Toda розповіли у Харківському обласному туристично-інформаційному центрі.

Платних екскурсій поки немає. Ціна екскурсії та дата, коли їх почнуть проводити, також поки невідома. Відвідування майданчика здійснюється за попереднім записом групами. У кожній 12 чоловік.

Пріоритет — пільгові категорії громадян. Якщо у пільговій групі залишаються вільні місця, то записують і охочих, у кого не має ніяких пільг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На флагштоці у центрі Харкова замінили прапор

Екскурсії проводять тричі на тиждень: у понеділок, середу і п'ятницю о 10:00 і 11:00. Охочі подивитися на площу Свободи з даху Держпрому можуть записатися, зателефонувавши до туристично-інформаційного центру за телефоном: 705 35 50 або записатися за допомогою електронної пошти: tic_kh@ukr.net.

Відвідувачів попереджають, екскурсії відбудуться у разі сприятливої епідеміологічної ситуації у Харкові.

Як писав KHARKIV Today, оглядовий майданчик на даху 12-поверхового шостого під'їзду Держпрому відкрили 24 серпня. Відвідувачі можуть побачити дві локації: внутрішнє приміщення, де розміщена туристична експозиція, і зону на даху з біноклем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які види відкриваються з даху Держпрому

Наступного дня після відкриття попит на оглядовий майданчик Держпрому перевищив пропускну можливість і реєстрацію призупинили.

Пізніше за вхід на оглядовий майданчик Держпрому вирішили брати гроші, потім передумали.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.