Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На трасі у Харківській області відкрили міст із оглядовим майданчиком

Фото: ХОГА
Міст проходить через трасу Київ — Харків — Довжанський.

Міст реконструювали за президентською програмою "Велике будівництво".

У Чугуєві після реконструкції відкрили пішохідний міст через трасу Київ — Харків — Довжанський завдовжки 65 метрів із оглядовим майданчиком. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

Міст — вантовий (різновид підвісного мосту). Складається з кількох пілонів, які з'єднані з дорожнім полотном за допомогою вантів (сталеві канати). На мосту обладнали оглядовий майданчик, оснастили освітлення для прохідної частини, додали декоративне освітлення на ванти та канати.

"Повністю було демонтовано стару частину і з нуля зроблено новий міст. Він з'єднує центральну частину міста з таким районом, як Зачугівка, де проживає близько 5000 чоловік. Також жителі мікрорайону Клугино-Башкирівка користуються цим пішохідним мостом. Реконструкція є дуже важливою для нашого міста", — пояснив заступник Чугуївського міського голови Костянтин Бармін.

Нагадаємо, реконструкцію мосту розпочали у квітні. Старий міст демонтували, нову конструкцію звели.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що завершать за програмою Зеленського у Харківській області до кінця року

Як писав KHARKIV Today, за президентською програмою "Велике будівництво" у 2021 році у Харківській області відремонтували 14 автомобільних доріг та п'ять мостів місцевого значення. 77 доріг та мостів державного значення знаходяться на різних стадіях ремонту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.