Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Одну з лікарень у Харкові повністю віддадуть під лікування хворих на коронавірус

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Лікарню влітку 2021 року виключали з опорних, але восени вона знову була законтрактована НСЗУ.

Поки у "чорнобильській" лікарні є пацієнти з її профілем.

Уже найближчим часом обласний диспансер радіаційного захисту (вул. Новгородська) можуть повністю перепрофілювати під лікування хворих на коронавірус. Таку можливість зараз вивчають чиновники Харківської обласної державної адміністрації.

"Розглядається питання про те, щоб повністю перепрофілювати лікарню під лікування ковіду. Зараз розглядаємо "чорнобильську". Думаю, будемо її повністю контрактувати", — сказав на брифінгу директор департаменту охорони здоров'я ХОДА Максим Хаустов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області змінили госпітальну базу для лікування коронавірусу

Зараз в окремому корпусі "чорнобильської" лікарні проходять лікування кілька десятків людей. Якщо питання з перепрофілюванням буде вирішене, їх переведуть в інші лікарні, у залежності від діагнозу. Тоді "чорнобильська" буде надавати допомогу лише хворим на коронавірус. За попередніми підрахунками, вдасться організувати додатково 60 ліжко-місць.

Нагадаємо, диспансер прийняв перших пацієнтів 1 жовтня 2021 року,  у 2020 році першого пацієнта з коронавірусом прийняв наприкінці червня. Відділення для лікування хворих на COVID-19 розраховане на 170 пацієнтів, але зараз тут проходять лікування 190 чоловік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.