Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Найважче — йти через мінні поля". Як харківські нацгвардійці готуються до штурмів

Фото: Нацгвардія України
Бригада "Спартан" відпрацьовує атаку на окопи.

Найгвардійці бригади "Спартан" готуються штурмувати позиції противника.

Одна з найскладніших задач під час атаки — штурм окопів. Зараз військові відпрацьовують техніку на спеціальному полігоні. 

"Відпрацьовуємо під'їзд БТРом до окопів та знищення ворога безпосередньо в самих окопах двома групами з застосуванням гранат, стрілкової зброї, димів та БТРу", — розповів командир взводу бригади "Спартан" з позивним Границя.

За його словами, бійці вже здобули практичні навички ведення бою при штурмі Козачої Лопані, КПВВ "Майорськ", обороні Бахмуту і в Роботіно Запорізької області. 

"Дуже багато помилок в тому, що бійці з остраху біжать вперед, а потім отримують тяжкі поранення і потребують довгої евакуації. Зараз пробуємо, щоб повільно та збалансовано оцінювали ситуацію, обстановку на полі бою, бо в окопах противника дуже багато замаскованих приміщень накопано. Намагаємось донести бійцям, щоб знаходили "нори" противника і ми несли менше втрат", — каже Границя.

Найважче в штурмі окопів в умовах сучасної війни — пройти великі мінні поля. Військовослужбовці після такого маршу вже виснажені фізично і психологічно.

Як писав KHARKIV Today, президент присвоїв командувачу Нацгвардією, полковнику Олександрові Півненку звання бригадний генерал.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.