Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Найрозумнішим випускникам з Харкова дали премії

Фото: Харьковский горсовет
33 харків'янина здали тестування на найвищий бал, деякі — відразу з двох предметів.

Кожен 200-бальний результат зовнішнього незалежного оцінювання у мерії оцінили у 10 тисяч гривень.

Сьогодні, 8 липня 11-класників, які отримали у 2021 році найвищий бал на тестуванні, приймали у великій залі Харківської міськради. Випускників привітали з успішною здачею зовнішнього незалежного оцінювання та вручили сертифікати на отримання грошової премії. Про це повідомили на сайті мерії.

Трьом 11-класникам вдалося отримати найвищий бал з двох предметів. Найбільше 200-бальних результатів випускники з Харкова отримали з математики — десятеро. Кожен з 33 випускників отримав 10 тисяч гривень за найкращий результат тестування, тим, кому вдалося скласти ЗНО на 200 балів з двох предметів, дали по 20 тисяч гривень.

Найбільше 200-бальників за результатами тестування у Харківському фізико-математичному ліцеї №27 — восьмеро. На рахунку випускників гімназії №47 — чотири результати по 200 балів, у гімназії №46 та навчально-виховному комплексі №45 "Академічна гімназія" — по три.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опублікований рейтинг кращих вишів України і Харкова

Нагадаємо, абітурієнти Харківської області показали кращий результат на ЗНО за три роки. У цьому році 200 балів за тестування отримали 46 абітурієнтів регіону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.