Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 березня, 2021 - 19:50

НАПК перевіряє декларації колишнього голови Харківської обладміністрації та його команди

Перевірку проведе Національне агентство з питань запобігання корупції.

Підставою для перевірки декларацій стали висока посада суб'єкта декларування або посада, пов'язана з високим рівнем корупційних ризиків, а також інформація від громадян, журналістів та інших джерел про можливе недостовірне декларування.

Декларації колишнього голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера і його заступників — Руслана Тіхонченка, Тараса Пастуха і Євгена Грицкова перевірять. Про це повідомили в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Ілон Маск "допоміг" ексголові Харківської обладміністрації стати доларовим мільйонером

Також перевірці підлягають декларації судді Верховного Суду Аркадія Бущенка, народного депутата від партії "Слуга Народу" Олександра Литвинова і командувача Військово-морськими силами Збройних сил України (2016-2020) Ігоря Воронченка.

"Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку ще 89 декларацій. Тож, в цьому році НАПК взяло в перевірку вже 177 декларацій чиновників", — пояснили в агентстві.

Як писав KHARKIV Today, через місяць після місцевих виборів на засіданні Кабінету міністрів України узгодили звільнення Олексія Кучера з посади голови Харківської обласної державної адміністрації. Тоді ж уряд узгодив нового кандидата на цю посаду— Айну Тимчук.

Нагадаємо, 26 січня голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук підписала розпорядження про звільнення свого заступника Тараса Пастуха. Наступного дня звільнили Євгена Грицкова. Руслана Тіхонченка звільнили 16 березня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.