Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Національ" готують до знесення. У готелі Кернеса знімають оздоблення (Фото)

Фото: KHARKIV Today
У холі готелю все менше підлогового покриття і дерев'яних панелей.

Невдовзі після смерті п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса готель "Національ", де він жив і працював, перестав приймати відвідувачів. Поки до холу готелю ще можна зайти без перешкод.

Вдень 6 серпня кореспондент KHARKIV Today відправився на проспект Науки, 21 — у "Національ". Біля входу в готель стає зрозуміло: йдуть демонтажні роботи. Прямо на тротуарі лежить знятий граніт і сейф. На дверях — оголошення про закриття готелю і переїзд бюро перекладів.

Назустріч з готелю виходить чоловік з пачкою гривневих купюр. У готелі продовжує працювати пункт обміну валют, тому увійти всередину можна.

Вход в "Националь". Фото: KHARKIV Today
Вхід у  готель"Національ". Фото: KHARKIV Today 

В холі "Національ" більше не зустрічають охоронці. Замість них — ручний навантажувач, будівельне сміття, розібрана підлога, зняті дерев'яні панелі і безліч меблів.

Часть холла уже без гранита, нет и одной деревянной панели. Фото: KHARKIV Today
Частина холу вже без граніту, немає і однієї дерев'яної панелі. Фото: KHARKIV Today 

Подальша доля готелю під питанням. Цивільна дружина покійного мера Оксана Гайсинська хотіла продати будинок. З лютого у "Національ" не заселяють. Наприкінці 2020 року орендарів приміщень попросили знайти для себе нові місця. Ходили чутки про демонтаж готелю.

Вход в "Националь". Фото: KHARKIV Today 
Вхід у "Національ". Фото: KHARKIV Today 

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року друг Геннадія Кернеса Павло Фукс зізнався, що порадив родині п'ятого мера Харкова продати "Національ", оскільки це збитки і сумні спогади.

Як писав KHARKIV Today, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня у берлінській клініці "Шаріте". Він зміг здолати коронавірус, але не впорався з ускладненнями, викликаними захворюванням. Геннадія Кернеса поховали 23 грудня на Алеї почесних харків'ян міського кладовища №2.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.