Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Наближена до Куницького депутатка Харківської міськради купила квартиру за 4 мільйони гривень

Алина Мустафаева. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
"Слуга народу" придбала нерухомість площею 137 квадратних метрів.

Депутатка Харківської міськради Аліна Мустафаєва відзвітувала про доходи за 2020 рік.

31 березня депутатка, обрана від партії "Слуга Народу", подала щорічну декларацію. Документ опублікований на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Згідно з декларацією Аліни Мустафаєвої за 2020 рік, в грудні вона купила квартиру в Харкові площею 137 квадратних метрів за 3 903 130 гривень. Також "слуга народу" має право користуватися квартирою в Харкові, де вона зареєстрована. Площа цієї нерухомості — майже 45 квадратних метрів, вона належить Ларисі Мустафаєвій. Їздить Аліна Мустафаєва на своєму Chevrolet Volt 2013 року випуску і службовому Cadillac ELR 2016. Останнє авто належить фірмі "Едісон Моторс".

Депутатка Харківської міськради володіє 100% від загального капіталу фірм "Едісон Моторс" і EV CHARGING NETWORK s.r.o., зареєстрованої в Чехії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський депутат задекларував біткоїни на 160 мільйонів гривень

У минулому році Аліна Мустафаєва отримала 4 600 000 гривень від підприємництва. Ще 85 000 гривень вона отримала в фірмі "Екокар", майже 58 000 гривень — від ПрАТ "Науково-виробниче підприємство "Система". Від фірми "Едісон Моторс"депутатці Харківської міськради дісталося 42,5 тисячі гривень, від фірми "Екомобілі" — понад 21 000 гривень. Скрізь Аліна Мустафаєва значиться директором.

Майже 3,5 тисячі гривень їй заплатили в "Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Аліна Мустафаєва заробила 10 тисяч гривень на відчуженні цінних паперів і корпоративних прав компанії "Автоентерпрайз". Дві фірми виплатили їй поворотної фінансової допомоги на загальну суму майже 323 тисячі гривень.

Депутатка Харківської міськради не задекларувала заощаджень готівкою і на банківських рахунках.

Нагадаємо, Аліна Мустафаєва подавала до Харківського окружного адміністративного суду позов проти обрання Ігоря Терехова секретарем міськради, вона вважає протиправними дії голови міської виборчої комісії Ольги Мозгової.

До цього Аліна Мустафаєва зверталась до прокуратури, оскільки вважає, що документ про подання секретаря міськради підписував не Геннадій Кернес.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.