Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув викладач харківського університету

Євген Діденко. Фото: ХНУ ім. Каразіна
Захисник служив у спецпідрозділі.

Євгенові Діденку було 35 років.

На війні загинув викладач Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Євген Діденко. Це сталося 17 жовтня, коли військовий виконував бойове завдання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На "Новій пошті" загинув студент харківського вишу

За інформацією ХНУ ім. Каразіна, Євген Діденко був родом із Запоріжжя, народився 4 серпня 1988 року. Закінчив факультет комп'ютерних наук 13 років тому, згодом працював тут старшим викладачем кафедри моделювання систем і технологій. 

"Після закінчення факультету комп'ютерних наук у 2010 році й згодом аспірантури Євген залишився викладати в університеті, де проявив себе не лише як талановитий й відповідальний педагог, а й як небайдужий і чуйний товариш. Жоден факультетський захід не обходився без нього", — розповіли у ХНУ ім. Каразіна.

До Збройних сил України Євген Діденко долучився у перші дні повномасштабного вторгнення. Він пішов добровільцем служити у територіальну оборону Харкова, за деякий час доєднався до спецпідрозділу Головного управління розвідки Міноборони України Kraken. Бійця поховали у Запоріжжі.

ХНУ ім. Каразіна залишив номер банківської картки матері Євгена Діденка. Охочі допомогти родині можуть відправляти кошти за номером: 4731 2196 1655 0582 (Тетяна Василівна Діденко).

Як писав KHARKIV Today, 14 жовтня у селі Макіївка Сватівського району на Луганщині загинув військовий із Харківської області Віктор Дєдушев. Йому було 45 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.