Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На "Новій пошті" загинув студент харківського вишу

Олексій Єрмола. Фото: ХНУРЕ
Під час ракетного удару загинули шестеро людей, у тому числі Олексій Єрмола.

Олексію Єрмолі було 23 роки.

Серед шістьох загиблих унаслідок обстрілу термінала "Нової пошти" у селищі Коротич Харківського району, який росіяни здійснили 21 жовтня, є Олексій Єрмола. Хлопець був студентом Харківського національного університету радіоелектроніки. Він навчався на кафедрі медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем, був на п'ятому курсі.

"Ми сумуємо з приводу загибелі нашого студента і поділяємо біль втрати з його рідними та близькими. Вічна пам'ять нашому студентові...", — зазначили у ХНУРЕ.

Як писав KHARKIV Today, інноваційний термінал "Нової пошти" у Коротичі був обстріляний увечері 21 жовтня. Росіяни вдарили по ньому із зенітно-ракетного комплексу С-300, після удару він зайнявся. Унаслідок обстрілу загинули шестеро людей, постраждали — 17. Проте один співробітник від госпіталізації відмовився, він отримав осколкові поранення. "Нова пошта" оприлюднила імена загиблих. Станом на ранок 23 жовтня у лікарні знаходяться 16 постраждалих, семеро у важкому стані, двоє з них на апаратах штучної вентиляції легень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.