Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Збільшилась кількість постраждалих внаслідок удару по терміналу поблизу Харкова

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
1
Кількість поранених зросла до 17 осіб.

Станом на 14 годину кількість потерпілих під час ракетного удару по логістичному центру "Нової пошти" у Коротичі зросла з 16 до 17 людей.

Як повідомили у Харківській обласній прокуратурі, ще один працівник підприємства отримав осколкові поранення.

"Йому надана медична допомога, від госпіталізації відмовився", — розповіли в прокуратурі.

Інші 16 поранених перебувають в одній лікарні. Семеро поранених — у тяжкому стані, двоє з них — вкрай тяжкі. Про це повідомив Суспільному медичний директор медзакладу Руслан Врагов.

"Семеро поранених перебувають у тяжкому стані, двоє з них — вкрай тяжкі, вони досі підключені до апаратів ШВЛ. Усіх людей прооперували 21 жовтня. Вони отримали поранення у черевну та грудну порожнини. Також їм зафіксували ноги та руки, бо вони зазнали переломів", — сказав Врагов.

Семеро людей з легкими та середніми пораненнями перебувають у хірургічному відділені, ще один — у травматологічному. 

"Усі поранені — чоловіки від 19 до 48 років. П'ятеро пацієнтів перебувають у реанімації. Двоє вкарай важких чоловіків лежать у палаті інтенсивної терапії. Їхні життя підтримують за допомогою апаратів та медикаментів. Прогнози робити складно щодо їхнього одужання. Вони перебувають під спостереженням лікарів. У них дуже важка ситуація. У людей були мінно-вибухові травми, заділо легені, шлунок, печінку, селезінку", — розповів медичний директор лікарні.

Ампутацій пораненим не робили. За прогнозом лікаря, через п'ять-сім днів планують виписувати пацієнтів у стані середньої тяжкості, а легких — за один-два дні.

Як писав KHARKIV Today, напередодні ввечері окупанти ракетою С-300 влучили у термінал "Нової пошти" у передмісті Харкова. Шестеро людей загинули, 16 поранені. Усі — співробітники "Нової пошти", вони не встигли добігти до укриття. Постраждалі — мешканці Харкова, Пісочина, Люботина та Ізюма віком від 19 до 49 років. Двоє поранених через удар по терміналу на Харківщині перебувають у вкрай важкому стані. Стан ще шістьох постраждалих — важкий.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.