Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На телеканал харківського екснардепа хочуть накласти санкції

СБУ готує відповідні документи про телеканал Євгена Мураєва.

РНБО може розглянути накладання санкцій на телеканал після отримання відповідного подання від СБУ.

Служба безпеки України готує документи для внесення до списку санкцій телеканалу екснардепа з Харкова — "НАШ". Про це пише "Українська правда"  з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

"Як розповідають джерела "Української правди", вже деякий час СБУ фіксує випадки антиукраїнської пропаганди на "НАШОМУ" та готує подання до Ради національної безпеки та оборони", — сказано у повідомленні.

Як зазначають в "Українській правді", днями петиція про блокування телеканалу Мураєва на сайті Офісу президента набрала необхідну кількість голосів. До того ж, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що РНБО готова розглядати санкції проти "НАШОГО", щойно отримають подання від СБУ.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці червня 2021 року Євген Мураєв заявив, що передає управління телеканалом "НАШ" трудовому колективу і припиняє займатися медіаменеджментом та бізнесом. Водночас Мураєв збирався використати майданчик телеканалу для обговорення формули країни.

Через кілька тижнів Вадим Новинський розповів про бажання купити телеканал "Наш". Проте припущень за підсумками переговорів Новинський не висловлював, зазначаючи, що переговори "можуть скінчитися позитивно, можуть скінчитися негативно". У липні Новинський заявив, що  не буде купувати телеканал "Наш", оскільки під час переговорів не вдалося досягти порозуміння.

Телеканал Мураєва "НАШ" неодноразово намагалися позбавити ліцензії. Перевірка побачила розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі та ненависті в ефірі телеканалу "Наш".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.