Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 09:53

На позачерговій сесії Харківської облради проголосують за виплати медикам

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Депутати Харківської облради зберуться на позачергову сесію.

На позачерговій сесії розглянуть питання, пов'язані з бюджетом.

4 березня о 10:00 в залі засідань Будинку рад (вулиця Сумська, 64) пройде позачергова третя сесія Харківської обласної ради восьмого скликання. Відповідне розпорядження підписав голова Харківської облради Артур Товмасян.

На порядку денному — десять питань і блок "Різне". Депутати затвердять звіт про виконання обласного бюджету Харківської області за 2020 рік, внесуть зміни до програм соціального захисту населення, "Здоров'я Слобожанщини", економічного і соціального розвитку, а також у рішення облради від 24 грудня 2020 року "Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік ".

Крім того, депутати приймуть рішення про виплати одноразової грошової допомоги медикам, які захворіли коронавірусів, і розглянуть питання про розвиток системи протитуберкульозної медичної допомоги жителям області.

Як писав KHARKIV Todayчергова сесія Харківської облради відбудеться 11 березня.

На порядку денному буде 96 питань і блок "Різне". Депутати голосуватимуть за звернення Харківської обласної ради до голови Харківської обласної державної адміністрації про прийняття невідкладних заходів для організації та проведення імунізації населення проти коронавирусу. Звертатися від облради хочуть також до Президента України та Кабінету міністрів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.