Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Облрада попросить у президента вакцину для населення Харківської області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Депутати обласної ради зберуться на сесію в березні.

На сесії Харківської обласної ради проситимуть голову Харківської обласної державної адміністрації терміново організувати вакцинацію від коронавірусу. Звернуться і до президента.

11 березня, в четвер, о 10:00 в Будинку рад (вулиця Сумська, 64) пройде третя сесія Харківської обласної ради восьмого скликання. На порядку денному — 96 питань і блок "Різне". Про це повідомили на сайті Харківської облради.

87-м питанням на порядку денному стоїть звернення Харківської обласної ради до голови Харківської обласної державної адміністрації про прийняття невідкладних заходів для організації та проведення імунізації населення проти коронавірусу. Крім того, звертатися від облради хочуть і до Президента України та до Кабінету міністрів. Депутати проситимуть забезпечити вакциною від коронавірусу населення Харківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авгієві стайні Кучера

Також на сесії депутати проголосують за обрання представників громадськості до поліцейських комісій департаменту Патрульної поліції Нацполіціі України та Головного управління Нацполіціі в Харківській області, затвердять план роботи облради на 2021 рік і регламент Харківської облради восьмого скликання.

Першим питанням депутати розглянуть моніторинговий звіт за 2020 рік про стан реалізації стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та плану заходів на 2018-2020 роки. Далі затвердять звіт про виконання обласного бюджету області за 2020 рік, порядок використання коштів на програму соцзахисту населення (2021-2025 роки).

Крім цього, планується розглянути програми зайнятості населення, розвитку дорожнього господарства, розробки містобудівної документації, створення та ведення містобудівного кадастру, збереження архітектурної спадщини, індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім", освітлення населених пунктів, протидії терористичній діяльності в області, забезпечення громадської безпеки, дорожнього руху, розвитку культури і туризму, фізкультури і спорту.

38-м питанням стоїть обласний бюджет Харківської області на 2021 рік, депутати вноситимуть зміни до рішень від 24 грудня 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Син Кернеса відреагував на заяву голови екоінспекції

Кілька питань — про призначення та звільнення директорів комунальних закладів. 80-е питання — "Про делегування Харківській обласній державній адміністрації деяких повноважень".

Також депутати планують голосувати за надання дозволу на списування майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ і міст області, пені, нарахованої за договорами оренди майна. Харківське обласне комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство "Держпром" звільнять від сплати частини чистого прибутку в 2021-2023 роках.

Як писав KHARKIV Today, 24 лютого в Харківській міській раді пройде перша сесія в цьому році. На порядку денному буде 65 питань і блок "Різне". Насамперед депутати розглянуть питання про дострокове припинення повноважень мера Геннадія Кернеса.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.