Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 квітня, 2021 - 13:24

На погашення боргів співробітникам "Харківських тепломереж" місто дасть 200 мільйонів гривень

Иллюстрация: KHARKIV Today 
Рішення прийняли на сесії Харківської міської ради.

Додаткові кошти з бюджету направили на зарплату співробітникам "Харківських тепломереж", охорону здоров'я, освіту і закупівлю автобусів.

21 квітня на четвертій сесії Харківської міської ради затвердили зміни до бюджету Харківської територіальної громади, які, зокрема, передбачають виділення 200 мільйонів гривень на зарплату співробітникам комунального підприємства "Харківські теплові мережі".

Зміни внесли в рішення 38 сесії Харківської міськради сьомого скликання від 2 грудня 2020 року "Про бюджет Харківської міської територіальної громади на 2021 рік". Підтримали внесення змін 60 депутатів, троє були проти, вісім — утрималися.

Під час виступу заступниця харківського міського голови — директорка департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева обмовилася і озвучила суму на зарплати співробітникам "Харківських тепломереж" в розмірі 200 тисяч гривень.

"Планується збільшити витрати на виплату заробітної плати працівникам "Харківських теплових мереж" на 200 тисяч гривень", — сказала Таукешева.

Однак пізніше секретар міськради Ігор Терехов уточнив: мова йде про виділення 200 мільйонів гривень.

Крім того, за рахунок перерозподілу раніше затверджених коштів збільшили витрати на кілька напрямків: освіта (додатково плюс 8,6 мільйона гривень), охорону здоров'я (13,8 мільйона гривень). Зокрема, на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів для 17-ї лікарні заклали 5 мільйонів гривень, підключення електроустановок для розподілу електромереж в лікарні №25 — 3,8 мільйона гривень.

На ремонт спортивних майданчиків і проведення спортивних змагань виділили 2,9 мільйона гривень.

Для підтримки підприємців — 1 мільйонів гривень (на часткову компенсацію процентних ставок за кредитами, які надаються на реалізацію бізнес-проєктів малого та середнього бізнесу).

На закупівлю 150 автобусів комунальним підприємством "Салтівське трамвайне депо" на умовах лізингу передбачили 97 мільйонів гривень.

"З урахуванням озвучених змін бюджет Харкова по доходах складе 16 мільярдів гривень, зокрема,  власні доходи — 82,7%, трансферти — 17,3%", — сказала Таукешева.

Як писав KHARKIV Today, "Харківські тепломережі" самостійно не виплачують зарплати своїм робітникам. Всі зарплати з липня 2019 року лягли на плечі міського бюджету. У грудні співробітники "ХТМ" заявили, що їм виплачують зарплату раз в три місяці. Багато робітників звільнились ще влітку. У червні 2020 року "Харківські тепломережі" прийняли нові тарифи на гарячу воду і тепло, де врахували середню зарплату співробітників у розмірі 17 400 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.