Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На подачу кисню в одну з лікарень Харківської області потрібно 1,3 мільйона гривень

Поки лікарня не приймає пацієнтів з коронавірусом.

Зміївська районна лікарня входить до складу госпітальної бази, визначеної під лікування пацієнтів з COVID-19. Однак у медустанові не підключені до стаціонарного кисню 80% ліжок, як цього вимагає міністерство.

На систему подачі кисню у лікарні планують направити 1,3 мільйона гривень. Це питання 20 вересня обговорювали на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, повідомили у Харківській облраді.

За словами радника тимчасового виконувача обов'язків голови Харківської облдержадміністрації Олександра Галацана, така сума потрібна на завершення робіт з підключення до кисню Зміївської районної лікарні.

"За вимогами профільного міністерства, госпітальна база, виділена для роботи з пацієнтами, хворими на коронавірус, повинна бути забезпечена стаціонарним киснем на 80%. Зміївська лікарня знаходиться у "першій хвилі" госпітальної бази. Для того, щоб вона відповідала вимогам держави щодо забезпечення киснем, на сесії обласної ради у червні було виділено 2 мільйони гривень. Усе, що можна було зробити за ці гроші, було виконано. Зараз необхідно 1,3 мільйона гривень для того, щоб завершити всі роботи, і 150 ліжок медустанови були забезпечені киснем", — розповів Олександр Галацан.

Радник керівника облдержадміністрації зазначив, ще 1,3 мільйона гривень необхідно направити до Куп'янської лікарні, де до стаціонарного кисню планують підключити 350 ліжок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З середи у Харківській області посилять карантин. Що це означає

Відзначимо, на порталі "Система охорони здоров'я України" від Ради нацбезпеки і оборони зазначено, що на 150 ліжках Зміївської лікарні, визначеної під лікування хворих на коронавірус, немає жодного пацієнта.

Як писав KHARKIV Today, Україна посідає восьме місце у Європі за темпами поширення коронавірусу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.