Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На харківському заводі залишився один директор

З посади директора "Електроважмашу" пішов Дмитро Костюк.

Фонд держмайна заявив про відсутність посади директора на "Електроважмаші". На заводі може бути тільки генеральний директор.

Директор харківського державного підприємства "Електроважмаш" Дмитро Костюк звільнився, оскільки суд не відновив його на посаді. Підприємство очолює Віктор Бусько. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на голову профкому "Електроважмашу" Дмитра Никоненка.

"Конституційний Суд скасував відновлення Дмитра Костюка на посаді директора ДП "Електроважмаш" через відсутність такої посади за рішенням Фонду держмайна України, якому підпорядковане підприємство. Зараз єдиним керівником "Електроважмашу" залишився генеральний директор Віктор Бусько", — пояснив Никоненко.

На його думку, наявність одного начальника, а не двох піде заводу на користь. Дмитро Костюк обіймав посаду директора "Електроважмашу" до кінця квітня 2021 року. Водночас Віктор Бусько був гендиректором.

Відзначимо, 28 квітня Дмитро Костюк подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію перед звільненням, яка охоплює період з 1 січня по 15 квітня 2021 року. За цей час на посаді директора "Електроважмашу" він заробив 353 856 гривень.

Із заощаджень в декларації Костюк вказав 73 000 доларів готівкою, 39 329 гривень, 49 євро, 99 доларів, 13 000 євро, 5662 євро, 8212 доларів, 30 628 доларів, 1 286 848 гривень, 908 доларів і 28 367 гривень на банківських рахунках. Також Костюк позичив 255 000 євро і 2 500 000 євро компанії "Джерман Пауер Груп" із засновниками в Німеччині.

Як зазначив голова профкому "Електроважмашу" Дмитро Никоненко, на заводі сьогодні немає боргів. Аванс за першу половину квітня співробітники отримали повністю. Водночас заводу не вистачає оборотних коштів.

Як писав KHARKIV Today, 1 березня співробітники "Електроважмашу" перекривали дорогу в Харкові через борги із зарплати. 2 березня у Фонді держмайна заявили, що співробітникам "Електроважмашу" повністю погасили борги із зарплати — це 40 мільйонів гривень заборгованості за частину грудня і січень. 23 березня співробітники заводу отримали зарплату за лютий. Також на "Електроважмаші" погасили борги (8 мільйонів гривень) перед тими, хто звільнився.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.