Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині затрофеїли російську автовежу

Фото: В'ячеслав Задоренко
Кран тепер працюватиме у Дергачівській громаді.

За допомогою автовежі будуть ремонтувати високовольтні лінії електропередач.

29 грудня начальник Дергачівської міської військової адміністрації В'ячеслав Задоренко передав начальнику Харківського високовольтного району електромереж Олександру Ганусу автовежу. Це колишня техніка окупантів.

"Під час відступу з Дергачівщини російські окупанти поспіхом залишали не лише військову техніку, зброю та снаряди, але й інші трофеї, які тепер працюватимуть на користь України. Один з таких – автовежа для ремонту високовольтних ліній, яку залишили у Козачій Лопані бєлгородські електрики", — розповів Задоренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Козачу Лопань повернули газ

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації нагадав, що під час відновлення мереж багато енергетиків загинули та отримали поранення. Електрики роблять усе можливе, аби відновити мешканцям Харківщини подачу електроенергії. Для відновлювальних робіт їм потрібна техніка.

"Працюючи під постійними ворожими обстрілами, підриваючись на російських мінах, вони робили і роблять все можливе для того, щоб забезпечити нас необхідними умовами життя. Заміна пошкоджених автомобілів потрібна їм так само, як і нашим захисникам на фронті", — пояснив Задоренко.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці вересня біля міста Ізюм почали розбирати на донорські запчастини техніку російських окупантів, яку розбили українські артилеристи й танкісти під час контрнаступу. Уцілілі деталі розбитої техніки загарбників використовують для ремонту української техніки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.