Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині загинув співробітник "Укрзалізниці"

Фото: Укрзалізниця
Сергій Владико захищав Харківщину у складі 93-ї бригади "Холодний Яр".

У Сергія Владика залишилися 9-річна донька та дружина.

5 червня під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув оглядач-ремонтник вагонів в експлуатаційному вагонному депо Нижньодніпровськ-Вузол регіональної філії "Придніпровська залізниця" Сергій Владико. Про це повідомили в компанії "Укрзалізниця".

"Виявивши стійкість і мужність, оператор першої зенітно-ракетної батареї Сергій Владико загинув. Йому було лише 32 роки", — сказано у повідомленні.

Зазначимо, Сергію Владику 8 березня мобілізували до Збройних сил України. Він у складі 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" захищав від окупантів Харківську область. У філії "Придніпровська залізниця" працював з 2008 року. Його згадують як гарну людину, колегу та батька.

"Ніжним турботливим батьком та чоловіком залишиться Сергій у пам’яті дев’ятирічної доньки Вероніки та дружини Ганни. Він був справжнім життєлюбом, затятим рибалкою та вправним водієм. А колеги завжди пам’ятатимуть його дружелюбність", — зазначили в "Укрзалізниці".

Як писав KHARKIV Today, 4 травня під час виконання бойового завдання біля селища Старий Салтів загинув сержант Олександр Бережний. Він був стрільцем у команді станції П'ятихатки — Стикова Криворізького загону воєнізованої охорони регіональної філії "Придніпровська залізниця". 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.