Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області загинув співробітник "Укрзалізниці"

Фото: Укрзалізниця
Олександр Бережний пішов захищати Україну як доброволець.

Олександр Бережний на війні писав вірші про Харків.

4 травня під час виконання бойового завдання біля селища Старий Салтів загинув сержант Олександр Бережний. Він був стрільцем у команді станції П'ятихатки — Стикова Криворізького загону воєнізованої охорони регіональної філії "Придніпровська залізниця". Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

"У перший день війни добровольцем прийшов у військкомат і був мобілізований на службу до Збройних Ссил України. Свій 57-й день народження у березні відзначив зі зброєю в руках. Олександр Бережний загинув 4 травня під час виконання бойового завдання біля Старого Салтова на Харківщині. Цей населений пункт наші військові звільнили наприкінці квітня, але ворог постійно обстрілював його, тут точилися запеклі бої", — розповіли в "Укрзалізниці".

Олександр Бережний народився у Жовтих Водах Дніпропетровської області, на залізниці почав працювати у 2020 році, був громадським активістом, очолював літературну студію у Жовтих Водах, був автором кількох поетичних збірок. Остання збірка так і не вийшла до друку. Під час служби писав вірші про Харків.

Через війну не встиг надрукувати збірку "Он летит!". І навіть у зоні бойових дій у вільні хвилини брався за перо. Побратими передали дружині блокнот зі збіркою поезій "Харьков. Стихи под обстрелами. Он и она", — відзначили в "Укрзалізниці".

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області загинув електромонтер контактної мережі 3 розряду "Придніпровської залізниці" Роман Голубенко. Це сталося наприкінці квітня за два тижні до його 22-річчя.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.