Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині врятували двох котів, які втекли від евакуації

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
За пухнастими доглядали сусіди.

Річард та Баксік побудуть у клініці, а після — зустрінуться з власниками. 

Господарі котів Річарда та Баксіка з Ізюму — люди похилого віку. Сімейну пару евакуювали з міста змерзлими та дуже знесиленими. Вони не хотіли їхати без своїх улюбленців, але довелося. Коти, налякані вибухами, вирвалися з евакуаційної сумки та втекли. Про це повідомив UAnimals — всеукраїнський гуманістичний рух, який бореться за права тварин. 

"Засмучені власники насипали їм всюди корму, налили багато води та сподівалися, що скоро повернуться додому. Аж ось минув не один місяць. За цей час чоловік із жінкою собі місця не знаходили, переживаючи за своїх улюбленців. І допоки Ізюм не визволили, не було змоги про них дізнатися", — розповіли зоозахисники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський кіт Степан повернувся в Україну

Після деокупації міста, волонтери благодійного фонду “Милосердя та здоров’я” привезли корми змученим окупацією тваринам. Також на прохання UAnimals вони погодилися пошукати Річарда та Баксіка. Дорога виявилася складною — волонтерам довелося йти пішки вісім кілометрів, бо проїхати через річку не було можливості. До того ж не все ще довкола розмінували.

"Дорогою до дому Річарда та Баксіка, вони годували безпритульних тварин міста та роздавали корми мешканцям для їхніх чотирилапих улюбленців. Як сказала одна із місцевих жительок, в Ізюмі дуже багато тварин постріляли окупанти, але й багато живуть на вулицях, покинуті господарями під час евакуації. Коли волонтери дійшли до місця призначення, то виявилося, що за Річардом і Баксіком доглядали сусіди. Коти були змучені, худі, хворі, де-не-де без шерсті, але живі. Їх відразу нагодували, забрали в переноски та доставили до родича власників у Київ", — повідомили рятівники тварин.

Кілька днів котам доведеться побути в клініці перед тим як повернутися до щасливих господарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шукачі покинутих собак. Як харківські волонтери рятують тварин від війни

Нагадаємо, на безкоштовну стерилізацію можна записати безпритульних тварин із Харкова та області. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.