Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський кіт Степан повернувся в Україну

Фото: Іnstagram
Після початку війни кіт із хазяйкою поїхав до Франції.

Кіт Степан оголосив збір коштів на потреби тварин.

Відомий блогер із Харкова кіт Степан повернувся в Україну. Про це повідомила хазяйка кота. Судячи з геолокації, вусатий наразі мешкає у Львові. На одному з фото кіт Степан сидить на фоні Львівської ратуші, на інших двох перебуває біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Як розповіла хазяйка, кіт Степан знову збирає гроші на потреби тварин. Під час минулого збору люди пожертвували понад 15 000 доларів. Ці кошти передали благодійному фонду Happy Paw (Київ), громадській організації UAnimals (Київ), зоопарку "XII місяців" (Київська область), благодійному об'єднанню "Плюшка", Миколаївському та Харківському зоопаркам.

"Це справді неймовірно, дякую всім за вашу доброту та підтримку. Тож анонсую нову колекцію для життєвих потреб тварин, які перебувають у складних умовах", — сказано у пості.

Охочі допомогти тваринам можуть перераховувати гроші за адресою:

  • PAYPAL loveyoustepan@wiba.global
кот
Фото: Іnstagram
кот
Фото: Іnstagram
кот
Фото: Іnstagram

Нагадаємо, кіт Степан до війни жив на Північній Салтівці у Харкові. На його Instagram підписано 1,3 мільйона людей. Він підкорив соцмережі байдужим виглядом, попри те, що відбувається довкола. Під час війни кіт Степан переїхав до Франції.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.