Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині проводили в останню путь бійця 92-ї бригади

Фото: Лозівська міськрада
Із захисником попрощалися в Лозівській громаді.

Євгену Коржову було 43 роки.

9 листопада біля селища Новоселівське (Сватівський район Луганської області) загинув солдат механізованого відділення в/ч А0501 Євген Коржов. Довгий час він вважався зниклим без вісті. 25 січня Євгена проводили в останню путь в Лозівському районі.

Євген Коржов народився 1979 року у селі Царедарівка Лозівського району. Навчався у Харківському національному педагогічному університеті ім. Сковороди (юридичний факультет), одружився, виховував сина.

З початку війни Євген Коржов разом із братом Ігорем долучився до Збройних сил України. Євген служив солдатом у механізованому відділенні. Загинув під час виконання бойового завдання.

"Євген Миколайович був порядною, доброю, веселою людиною, з активною громадянською позицією, грав за Царедарівську футбольну команду. Його любили, поважали всі односельці та товариші по роботі. Євген завжди піклувався про свою родину, був люблячим сином, чоловіком, батьком", — розповіли у Лозівській міськраді.

загинув
Фото: Лозівська міськрада

Як писав KHARKIV Today, на війні загинули четверо захисників із Харківської області — Іван Петрик, Микола Йожиков, Олег Чубаров із Первомайської громади та Едуард Чапсієв із Лозівської громади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.