Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули четверо захисників із Харківської області

Фото: Микола Бакшеєв
Військових проводили в останню путь у Первомайському та Лозовій.

На війні загинули Іван Петрик, Микола Йожиков, Олег Чубаров та Едуард Чапсієв.

24 січня у Первомайському проводили в останню путь двох військових — 55-річного Івана Петрика та 37-річного Миколу Йожикова.

"Громаді сьогодні болить вдвічі більше. Одразу двох героїв оплакуємо разом з батьками та рідними загиблих воїнів. Наші земляки Іван Петрик та Микола Йожиков віддали своє життя, щоб ми жили у вільній Україні. Щоб ворог не топтав і не плюгавив нашу землю", — повідомив Первомайський міський голова Микола Бакшеєв.

Ще одного героя з Первомайського Олега Чубарова проводять в останню путь 25 січня. Герою було усього 20 років, він закінчив школу №4.

іван
Іван Петрик. Фото: Микола Бакшеєв
м
Микола Йожиков. Фото: Микола Бакшеєв

У Лозовій віддали шану Едуарду Чапсієву, який служив у Збройних силах України солдатом, кулеметником 3-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти. Він загинув 19 січня біля села Благодатне у Донецькій області.

"Боєць виконував завдання з відбиття збройної ворожої агресії та отримав мінно-вибухову травму, несумісну з життям. Він ніколи не був байдужим до долі своїх земляків і співвітчизників, був справжнім воїном, вірним і надійним товаришем, любив своїх рідних", — розповіли у Лозівській міськраді.

У Едуарда Чапсієва залишилася дружина, доросла донька та брат. Із військовим простилися в Лозовій, однак поховають у Близнюківській громаді, це було його бажання.

лл
Едуард Чапсієв. Фото: Лозівська міськрада

Як писав KHARKIV Today, біля Бахмуту (Донецька область) загинув харківський фігурист Дмитро Шарпар. Йому було 25 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.