Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині почали регулювати опалення

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Причиною стала тепла погода.

Платіжки обіцяють відкорегувати.

У понеділок у місті Первомайський тимчасово припинили теплопостачання. Через високу температуру повітря на вулиці у місті вмикатимуть теплоносій тільки уночі. Це триватиме, доки зовнішня температура не знизиться. Таким чином місто зекономить енергоносій, а мешканці заощадять кошти.

"У наступні дні підприємство буде працювати за аналогічною схемою. Нарахування за теплопостачання буде здійснюватись за фактично надану послугу відповідно до показань приладів обліку теплової енергії", — пояснив мер Первомайського Микола Бакшеєв із посиланням на комунальне підприємство "Тепломережі".

Зазначимо, уночі 6 листопада температура повітря на Харківщині складала від +6 до +11 градусів. Сьогодні удень обіцяють від +12 до +17 градусів. 7 і 8 листопада прогнозують уночі 3-8 градусів тепла та 2-7 градусів тепла відповідно, удень — 8-13 градусів тепла.

Нагадаємо, ще наприкінці вересня у місті Первомайський вирішили, що опалювальний сезон розпочнуть не раніше 1 листопада, незалежно від того, якою буде погода. 

Опалювальний сезон у Первомайського розпочали, як і планували, 1 листопада. Рішення про початок опалювального сезону ухвалили у зв'язку з тим, що середньодобова температура повітря складала +8 градусів і нижче протягом трьох днів. Тепло подавали до будинків, закладів освіти, закладів побутового та соціально-культурного призначення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.