Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області планують розпочати опалювальний сезон не раніше 1 листопада

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
На початок опалювального сезону не вплинуть погодні умови.

Виконком Первомайської міськради встановив тарифи на тепло та обговорив початок опалювального сезону.

У місті Первомайський (Лозівський район) опалювальний сезон планують розпочати не раніше 1 листопада, незалежно від того, якою буде погода. Про це повідомили у Первомайській міській раді з посиланням на директора комунального підприємства "Тепломережі" Михайла Черняка, який виступив на засіданні виконавчого комітету 27 вересня.

Нагадаємо, зазвичай опалювальний сезон розпочинають, якщо фіксують середньодобову температуру повітря нижче +8 градусів протягом трьох днів поспіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Теплопостачальне підприємство на Харківщині у критичному фінансовому стані

За словами начальника відділу житлово-комунального господарства Первомайської міськради Олександр Лозовського, котельні повністю готові, для теплового обладнання встановили нові турбулізатори, що дозволить їм працювати більш ефективно.

Тариф на опалення не зміниться, він залишиться таким, яким був під час опалювального сезону у 2021/2022 роках. Однак у комунальному підприємстві "Тепломережі" вважають, що тариф невигідний для них,  від держави воно досі не було компенсації різниці у тарифах, яка утворилася під час війни.

"Ці тарифи залишаються економічно не вигідними для підприємства, і вже в жовтні ця різниця складе близько 30 мільйонів гривень", — розповіли у Первомайській міськраді.

Як писав KHARKIV Today,  24 серпня на позачерговому засіданні виконкому Харківської міськради ухвали рішення щодо тарифів на тепло- та гаряче водопостачання для харків'ян. У новому опалювальному сезоні вони не зміняться.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.