Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині обіцяють влаштувати майже 600 пунктів обігріву: що в них буде

Фото: KHARKIV Today.
Якщо стаціонарних пунктів обігріву виявиться недостатньо, то обіцяють розгорнути ще й мобільні.

У пунктах обігріву можна буде напитися чаю, трохи підживитися і зігрітися.

На Харківщині визначили 580 пунктів обігріву на випадок нових масованих ударіва по об'єктах критичної інфраструктури. Про це 15 листопада повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. За потреби пунктів обігріву може бути більше.

"Якщо ж стаціонарних буде недостатньо — плануємо розгортати 292 мобільних... Стаціонарні пункти обігріву мають бути укомплектовані опалювальними приладами, запасами продуктів, питної води та всім необхідним для забезпечення санітарно-гігієнічних норм. Пункти обігріву — це спільне завдання і військових адміністрацій, і громад, розраховуємо і на допомогу наших міжнародних партнерів. Дав доручення провести ревізію діяльності штабів координації з діяльності пунктів обігріву у районах області. Робитиму це і особисто", — поінформував він. Пункти обігріву мають буть в кожному місті, старостинському окрузі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завтра мороз. Де в Харківській області ще немає опалення?

Раніше місця розташування стаціонарних пунктів обігріву в Красноградському районі, до яких може звернутися кожен, хто потребує допомоги у холодні дні, опублікувала Красноградська районна військова адміністрація. Здебільшого у списку вказані медзаклади.

Документ: Красноградська РВАДокумент: Красноградська РВАДокумент: Красноградська РВАДокумент: Красноградська РВАДокумент: Красноградська РВА

Нагадаємо, у Харкові пункти обігріву облаштовують у школах та на безпечних зупинках

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.