Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов розповів про пункти обігріву на безпечних зупинках

Фото: скриншот
1
Температура тут буде не нижче 20-ти градусів.

В пунктах обігріву на безпечних зупинках можуть вміститися до 50 осіб.  

Як розповів Ігор Терехов, сам павільйон буде оснащений інфрачервоними лампами — вони є джерелом тепла. Температура тут буде не нижче 20 градусів.

"Сама безпечна зупинка невелика - ми встановили їх за іншим призначенням. Є 24 місця для сидіння. Але при необхідності павільйон зможе вмістити до 50 осіб", — додав міський голова. 

У разі відключення електрики будуть працювати лампи інфрачервоного обігріву від генератора, розташованого на вулиці. Поруч з павільйоном буде знаходитися біотуалет. 

У Харкові вже змонтували понад 10 таких укриттів. Перші безпечні зупинки встановили у місцях, які неодноразово зазнавали ворожих обстрілів. Зокрема, зупинки-укриття вже є на Північній Салтівці та вул. 23 Серпня.

Як писав KHARKIV Today, минулого тижня у Харкові показали пункти обігріву у школах.

Окрім шкільних, пункти обігріву будуть працювати на центральних теплових пунктах спальних районів, — зауважив Ігор Терехов. Вони будуть оснащені дров'яними печами, генераторами для подачі електроенергії. Там можна зарядити мобільні телефони і приготувати собі гарячий напій. Таких пунктів буде більше сотні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.