Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині хочуть купити два сміттєвози з кондиціонерами за чотири мільйони гривень

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
КП "Богодухіввода" шукає постачальника сміттєвозів.

Сміттєвози мають бути на дизельному двигуні, з магнітолою, кондиціонером та спальним місцем.

Комунальне підприємство "Богодухіввода" планує придбати два сміттєвози з боковим завантаженням за 4 100 000 гривень. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті публічних закупівель ProZorro.

Замовник зазначив: рік випуску сміттєвозів повинен бути не раніше 2021-го, гарантійний термін — не менше 36 місяців або не більше 2000 кілометрів пробігу.

Для зменшення витрат пального та зниження забруднення навколишнього середовища КП "Богодухіввода" просить, щоб двигун у сміттєвозах був дизельним та відповідав екологічному стандарту не нижче ЄВРО-5. Обсяг двигуна не перевищуватиме 7470 кубічних сантиметрів.

Коробка передач у сміттєвозі буде механічною, кількість передач — не менше семи. Для проїзду у дворові арки та по вузьких вулицях просять колісну базу машини не більше 3900 міліметрів та кабіну безкапотного типу. В кабіні передбачено не менше трьох місць.

Обов'язковою є наявність у сміттєвозах антиблокувальної системи. Паливний бак буде вміщувати не менше 120 літрів. 

У сміттєвозах установлять електросклопідіймачі, магнітолу MP3/USB із колонками, кондиціонер, інструментальний відсік в кабіні та обладнають спальне місце.

Місткість бункера для відходів буде не менше 18 кубометрів. Вантажність перекидача контейнерів складатиме не менше 650 кілограмів.

Сміттєвоз матиме універсальний захват для завантаження сміття з контейнерів обсягом 0,75 кубометра та євроконтейнерів обсягом 1,1 кубометра, а також поворот стріли на три контейнери. Замовник хоче отримати справні та надійні автомобілі.

"Обладнання має мати надійне кріплення та фіксацію до конструкцій рами автомобіля в транспортному і робочому положеннях, мати посилену задню кришку та її фіксацію. Автомобіль повинен бути укомплектований: запасне колесо, вогнегасник порошковий, медична аптечка, знак аварійної зупинки, домкрат, набір ключів", — зазначило КП "Богодухіввода".

Аукціон відбудеться 18 листопада. Поставити сміттєвози фірма, яка виграє аукціон, повинна буде до 31 грудня цього року.

Зазначимо, комунальне підприємство "Богодухіввода" надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в місті Богодухові 4948 абонентам, із них населення — 4814 абонентів, а також послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів тим абонентам, які не підключені до системи централізованого водовідведення. Основним доходом підприємства є кошти, отримані за надані послуги.

Як писав KHARKIV Today, Дергачівський полігон твердих побутових відходів зараз не працює через обстріли. Замість нього визначили інше, тимчасове місце зберігання відходів. Туди звозять усе сміття з Харкова, поки не встановлять пошкодження на Дергачівському полігоні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.