Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чому не працює Дергачівський сміттєвий полігон

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Російські окупанти стріляли по Дергачівському полігону.

Дергачівський полігон твердих побутових відходів зараз не працює через обстріли.

Замість Дергачівського полігону визначили інше, тимчасове місце зберігання відходів. Туди звозять усе сміття з Харкова, поки не встановлять пошкодження на Дергачівському полігоні. Про це повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

"Сьогодні з паном Тереховим розмовляли про Дергачівський полігон. Він розказував про таку ініціативу, такий схил. Він повідомив, що до війни він був запущений, працював. Туди дійсно прилітало. Оскільки є певний вплив на цей полігон, за інформацією міського голови, тому сьогодні облаштовано тимчасове місце накопичення відходів до моменту, поки не вирішать питання, що робити, які пошкодження та наслідки від тих потраплянь ракет. Упевнений, міський голова з цим питанням впорається", — поянив Стрілець.

Руслан Стрілець зазначив, що Міністерство захисту довкілля готове надати допомогу з питання полігону, якщо така знадобиться.

"Будемо синхронно працювати з питаннями або щодо внесення змін до нормативного законодавства на час війни, або якась практична допомога", — сказав Стрілець.

Як писав KHARKIV Today, станом на вересень 2021 року на Дергачівському полігоні було виконано 95% робіт з модернізації. У майбутньому на полігоні планували відкрити гірськолижну трасу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.