Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині будують перший дитячий "підземний" садок

Фото: ХОВА
Діти зможуть навчатися у підземній школі із другого семестру, у підземному дитсадку - до кінця 2025 року.

У селищі Коротич Пісочинської громади (Харківський район) продовжують будувати захисну споруду на території ліцею.

Площа підземної школи становить понад 662 квадратних метри. Навчатися у ній зможуть 700 учнів. Зараз будівельні бригади проводять в укритті внутрішні роботи, облаштовують вентиляційну систему та роблять благоустрій території. Роботи вже завершують. Ввести в експлуатацію підземну школу планують до кінця 2024 року. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Роботи з будівництва даного укриття — на завершальному етапі. Передбачається, що його зможуть ввести в експлуатацію вже до кінця поточного року. Це дасть можливість з другого семестру розпочати офлайн-навчання або освітній процес у змішаній формі — рішення мають приймати батьки учнів та керівництво навчального закладу", — розповів Синєгубов. 

Також у громаді будують захисну споруду на базі дитсадка. Її площа складе більше ніж 1027 квадратних метрів. У підземному дитсадку зможуть займатися 256 дітей. Кошти на будівництво виділили із місцевого та державного бюджетів і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Роботи по цьому об'єкту хочуть завершити до кінця 2025 року.

"Окрім будівництва нового укриття, в закладі дошкільної освіти виконають ремонт фасадів основної будівлі, а також даху. Окремим напрямком роботи є відновлення та облаштування харчоблоків. Відповідно до реформи шкільного харчування, ініційованої Першою Леді України Оленою Зеленською, наші діти мають отримувати повноцінні і корисні гарячі обіди. Це важливий фактор у відновленні офлайн-навчання або освіти у змішаному форматі", — розповіла начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлія Бєлова.

Як писав KHARKIV Today, будувати підземну школу у Коротичі почали восени минулого року. Будівництво такого укриття коштуватиме майже 100 мільйонів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.