Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Перше шкільне укриття під землею: як триває будівництво неподалік Харкова

Фото: Олег Синєгубов
У захисній споруді зможуть перебувати 500 людей.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов показав, як виглядає майбутня захисна споруда на території школи у селищі Коротич (Харківський район).

Будівельні роботи на місці майбутнього укриття вже розпочалися. Планується, що одночасно в укритті зможуть перебувати близько 500 людей (це кількість учнів та вчителів школи у Коротичі). Окрім цього, під час повітряної тривоги у ньому зможуть сховатися люди з дитсадка неподалік, а також офісів та інших закладів.

"Укриття матиме кілька приміщень, санітарні кімнати, 3 виходи, буде оснащене автономним джерелом електроенергії та здатне витримати пряме влучання ракети С-300", — розповів Синєгубов.

Будівництво такого укриття коштуватиме 99,1 мільйона гривень. Загалом із державного бюджету України на облаштування укриття у Харківській області виділили 224,6 мільйона гривень субвенції. Ці гроші спрямують на 31 об'єкт (будівництво, капремонти, розробка проєктів).

Як писав KHARKIV Today, Харківський антикорупційний центр проаналізував ціни на матеріали для будівництва захисної споруди у Коротичанському ліцеї (селище Коротич, вулиця Освіти, 59-А). Вони виявилися завищеними.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.