Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Гоптівці Тайсон знайшов наркотики у колонці

Фото: Харьковская таможня
Меломан залишився без амфетаміну.

Наркотики сховали під кришкою пристрою.

У пункті пропуску "Гоптівка" по "зеленому коридору" з України до Російської Федерації в'їхав автомобіль. Громадяни України, і водій, і пасажир під час усного опитування заявили, що у них немає предметів, заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України. Але службовий собака Харківської митниці вівчарка на прізвисько Тайсон вважав інакше. Про це повідомили у Харківській митниці.

Пес прикордонників щось почув у речах пасажира авто. Під час огляду спортивної валізи Тайсон дав голос знову. У валізі під речами знайшли білий непрозорий поліетиленовий пакет, усередині лежав пластиковий годинник-музична колонка чорного кольору з написом Clock Speaker.

Фото: Харьковская таможня
Фото: Харківська митниця

Після того, як з пристрою зняли кришку, усередині знайшли непрозорий пакет синього кольору, де, за словами чоловіка, була речовина  — "амфетамін", вагою приблизно понад 16 грамів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порушнику, який сховав наркотики у бороді, оголосили вирок

Фото: Харьковская таможня
Фото: Харківська митниця

Дії чоловіка мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України (переміщення чи дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Щодо нього склали протокол, а речовину забрали на проведення додаткового визначення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.