Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 травня, 2021 - 11:40

На Гоптівці затримали пасажирів і перевізників до "ДНР"

Фото: МВД
Податки з нелегального бізнесу платили до бюджету окупованої частині Донецької області.

Прикордонники блокували незаконні пасажирські і вантажні перевезення з тимчасово окупованих територій України на підконтрольну територію і назад.

5 травня в пункті пропуску "Гоптівка" (Харківська область) виявили два автомобілі "Opel". У них перевозили 15 пасажирів через державний кордон України в закритому пункті пропуску "Новоазовськ" (непідконтрольна територія, Донецька область). Про це повідомили в Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

Як з'ясували прикордонники, нелегальний бізнес організував громадянин України. Податки і збори від перевезень платили в так званий бюджет російської окупаційної адміністрації на тимчасово окупованій частині Донецької області.

гоптовка
Фото: МВС

Слідчі порушили кримінальну провадження за ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Пасажирам загрожує адміністративна відповідальність за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, організатору незаконного бізнесу на перевезеннях і його спільникам — кримінальна відповідальність.

Як писав KHARKIV Today, житель "ЛНР" організував незаконні перевезення до Харкова через Росію.

Співробітники Служби безпеки України виявили та припинили в Харківській області нелегальні пасажирські перевезення з тимчасово окупованих територій Донбасу через територію Росії. Водія затримали під час чергового незаконного перевезення пасажирів, йому вже вручили підозру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.