Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рятувальники продовжують нести службу на окупованих територіях Харківщини

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Деякі співробітники ДСНС виїхали з окупованих територій та працюють у Харкові.

Українські рятувальники, окрім гасіння пожеж та розбирання завалів, розвозять гуманітарну допомогу жителям.

На окупованих територіях Харківської області залишилися пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області, які продовжують нести службу. Частина співробітників ДСНС евакуювалася і продовжила роботу у Харкові. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник.

"Вони, за виключення деяких, всі функціонують у штатному режимі. Особовий склад виходить на чергування, виїжджає на пожежі, рятує людей, і з ними є зв'язок, вони доповідають про результат своєї роботи, — сказав Торяник. — Навіть у місці Ізюм наш підрозділ функціонує, і там дуже складна була гуманітарна ситуація. Наші співробітники на пожежних автомобілях виїжджали, брали гуманітарну допомогу, і молоко розвозили, надавали людям для того, щоб якось полегшити їхнє перебування, але там дуже складна ситуація".

За словами Анатолія Торяника, деякі співробітники ГУ ДСНС у Харківській області виїхали з окупованої території Харківської області та працюють зараз у Харкові або в області, на підконтрольній Україні території. 

Як писав KHARKIV Today, на окупованих територіях Харківської області також продовжують працювати медики. У березні російські окупанти не пропустили бригаду екстреної медичної допомоги Балаклійського відділення на виклик до 18-річної породіллі з Балаклії. Пологи у дівчини прийняв фельдшер, згодом дівчину вдалося госпіталізувати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.