Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Гоптівці виявили 70 хворих на коронавірус

Фото: ХОГА
Через Гоптівку за 11 днів пройшли понад 28 000 чоловік.

Якщо коронавірус підтвердили у громадянина України, його відправляють до інфекційної лікарні. Іноземці з позитивним діагнозом повертаються на територію держави, звідки вони прибули.

Станом на ранок 13 липня пункт пропуску "Гоптівка" перетнули 28 640 чоловік. З них 7471 встановили додаток "Дій вдома" і вирушили на самоізоляцію. Тестування погодилися пройти понад 14 тисяч чоловік, у 70 з них виявили коронавірус. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на директора департаменту цивільного захисту ХОДА Івана Сокола. За інформацією KHARKIV Today, тільки 13 липня коронавірус на кордоні виявили у восьми чоловік.

"Протестовано 14 052 людини, серед яких виявлено понад 70 позитивних результатів на коронавірус" — сказав Сокол.

Тих, у кого підтвердився коронавірус, спеціальна бригада швидкої допомоги у супроводі поліції доставляє в інфекційну лікарню. Однак це стосується тільки громадян України. Як повідомив заступник голови Харківської районної державної адміністрації Володимир Усов, іноземців з позитивним результатом тесту на коронавірус повертають на територію держави, звідки вони прибули.

За словами директора департаменту цивільного захисту Івана Сокола, на Гоптівці є три місця для проведення експрес-тестування на коронавірус. За потреби  кількість місць можуть збільшити. До роботи на кордоні планують залучати волонтерів проєкту "STOP COVID-19. Харківська область", які будуть розповідати про правила перетину кордону та розташування пунктів тестування.

На Гоптівці цілодобово чергує швидка допомога, поліція і рятувальники, встановлено п'ять наметів, де люди можуть сховатися від сонця, обладнані місця для підзарядки мобільних пристроїв, є холодна питна вода.

Як писав KHARKIV Today, на території Індії, Великобританії, Ірландії, Росії та Португалії виявили новий штам коронавірусу "Дельта". З 2 липня тим, хто прибуває з цих країн, потрібно проходити тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 безпосередньо у пункті перетину державного кордону. Харківська область межує з Росією. Потрапити звідти у регіон можна через Гоптівку. Там проводять експрес-тести на лінії паспортного контролю, тільки потім перевіряють документи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.