Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Металіст" зіграв з іспанським "Депортіво" та зібрав гроші на підтримку Харкова

Матч відбувся в місті в іспанському місті Ла-Корунья.

Харківський клуб "Металіст" провів благодійний товариський матч з іспанським "Депортіво".

Гра пройшла в місті Ла-Корунья. На початку матчу удача посміхнулася гостям турніру, півзахисник "Металісту" Євген Підлепенець забив два м'яча у ворота противника. Але іспанці невдовзі вирівняли рахунок, а у другому таймі впевнено заволоділи ситуацією на полі. Гра завершилася рахунком 4:2 на користь "Депортіво".

Матч був благодійним. Усі кошти, зібрані від продажу квитків (вартість квитка — від 5 до 10 євро), підуть на підтримку Харкова.

Як відомо, Харків — одне з найбільш постраждалих від війни міст. Мета футболістів, які збираються зіграти в матчі й зроблять усе можливе, щоб жителі Ла-Коруньї насолоджувалися футболом, — це допомогти, сім'ям, ветеранам клубу, найбільш нужденним і незахищеним. Тому всі пожертви, зібрані в рамках цього заходу, будуть спрямовані харків'янам», — заявила напередодні матчу президент асоціації AGA UCRAINA Наталія Афоніна.

Для футболістів з "Металісту" мерія міста влаштувала урочистий прийом в муніципалітеті Ла-Коруньї. Команду зустріла мер міста Інес Рей, яка привітала учасників турніру та висловила слова підтримки українцям, які переживають один із найважчих періодів у своїй історії.