Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканців Харківщини просять добровільно здати зброю

Ілюстративне фото
Після деокупації у населених пунктах багато зброї та боєприпасів.

Добровольцям не загрожуватиме кримінальна відповідальність. 

В Україні з 1 по 30 листопада можна здати нелегальну зброю. За це не буде покарання. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області. 

"У звільнених населених пунктах Харківщини військовослужбовці російської армії залишили після себе багато зброї та боєприпасів. Наголошуємо, що зберігання таких знахідок є незаконним та вкрай небезпечним. Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності", — пояснили поліцейські.

Незаконне володіння та зберігання зброї згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність на строк до семи років за ґратами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає кладовище снарядів, якими Росія намагалася знищити Харків

Поліція запрошує жителів Харківщини взяти участь у такій акції. З приводу добровільної здачі зброї необхідно звернутися до територіального органу Національної поліції за місцем проживання або до дільничного пункту поліції у місті чи поліцейського офіцера громади, також можна зателефонувати за номером 102.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.